27 відгуків
+380 (97) 580-66-93
+380 (95) 794-76-64
Интернет-магазин Винтек

Переваги сталевих радіаторів

Переваги сталевих радіаторів
Нове покоління опалювальних батарей - сталеві панельні радіатори Панельні радіатори призначені для монтажу в опалювальних системах, в яких у якості теплоносія застосовується вода або водяні розчини з температурою теплоносія до 120 С. Дізнатися ціни на сталеві радіатори опалення + бонус! Основні переваги сталевого радіатора: Різноманітність типів і розмірів, можливість підібрати радіатор для будь-якого приміщення.
Ефективний і рівномірний прогрів повітря за допомогою конвекції
Можливість підключення радіатора збоку, з будь-якою із сторін, нижнє підключення.
Сучасний зовнішній вигляд, зручний і простий у догляді.
Доступна ціна на якісний сталевий радіатор.
Тривала заводська гарантія.
Сталеві панельні радіатори, рекомендації по експлуатації. Радіатори встановлюють в приміщеннях, що мають нормальний рівень вологості. Не рекомендується встановлювати встановлення сталевих радіаторів в лазнях, басейнах і ванних кімнатах з несправною вентиляцією.
Протягом всього терміну експлуатації радіатора опалювальна система повинна бути заповнена водою (теплоносієм)
При монтажі радіаторів до трубопроводу бажано використовувати запірну арматуру (регулювальні крани)у разі зливу води із системи запірна арматура не допустить спорожнення радіаторів.
Не можна допускати використання радіаторів в якості елементів електричних мереж.
Відстань радіатора від підлоги до підвіконня має бути не менше 10 см, такі параметри забезпечують рух повітря через радіатор.
Радіатор може бути встановлено в ніші, відстань від радіатора зліва і справа повинна забезпечити зручність для обслуговування і монтажу.
До початку опалювального сезону необхідно відкрити запірну арматуру, і через кран Маєвського видалити повітря, яке можливо потрапив при запуску опалення.
В кінці опалювального сезону рекомендується закрити крани на вході і виході кожного радіатора, для запобігання потрапляння повітря.
Радіатори придатні для однотрубних або двотрубної системи опалення з примусовою або природною циркуляцією води. Невелика кількість води в радіаторі дозволяє опалювальній системі швидше реагувати на потребу тепла і дає можливість ефективної терморегуляції. Радіатори являють собою сталеві панельні батареї з природним плином повітря уздовж їх гріючих поверхонь. Сталеві радіатори бувають з одинарною, здвоєною або посиленою трьох-панельної конструкції, для підвищення теплової потужності у деяких типів радіаторів до внутрішньої стороні гріючої панелі приварена додаткова п-подібна поверхню. Панель виготовляється з штампованих листів з горизонтальними або вертикальними каналами, по периметру зварних швом, а в місцях з'єднання штампованих елементів застосована точкове зварювання. Для изготовления радиаторов используется сталь, с высокой механической устойчивостью и обеспечивающей высокое антикоррозийное сопротивление. Это обеспечивает высокую надёжность и долговечность радиатора. Отделка поверхности радиатора проводится с учётом экологических требований, все поверхности радиатора обезжирены и покрыты фосфатом железа. После такой обработки наносят катафорезный белый лак RAL 9016. Эта заключительная отделка обеспечивает механическую стойкость и гигиеническую безвредность. Каждый радиатор оснащен креплением к стене, заглушкой и пробкой для выпуска воздуха (кран Маевского) Возможные присоединения радиаторов. Одностороннее боковое подключение сверху-вниз  позволяет подключать радиаторы как с левой так и с правой стороны. К верхнему патрубку радиатора подключается подача трубопровода, а к нижнему обратная. Обратите внимание, обратный порядок подключения снижает на 50 % тепловую мощность радиатора.
Разно-сторонний монтаж по схеме сверху-вниз рекомендован, если длина радиатора превышает его высоту в 3 и более раза. Такой монтаж обеспечит более равномерное распределение тепла по радиатору. К верхнему патрубку присоединяется подача отопления, к нижнему патрубку обратный. Обратный порядок подключения снижает на 50 % тепловую мощность радиатора.
Разностороннее снизу вниз соединение используется в случаях разводки труб отопления в полу. При этом тепловая мощность радиатора уменьшится на 10%.
Для монтажу радіаторів з нижнім підключенням використовуються спеціальні вузли підключення або спеціальні крани і набори.
Інші статті
  • Біметалічні радіатори для центрального опаленняБіметалічні радіатори для центрального опалення
    Біметалічні радіатори опалення як один з кращих, надійних і практичних сучасних батерей - порівняння та вибір оптимального варіанту. Відмінний варіант не тільки для багатоповерхового будинку, але і довговічний варіант для приватного будинку.
    Повна версія статті
  • Біметалічні радіаториБіметалічні радіатори
    Чому ми - інтернет магазин Винтек - відрізняємося від конкурентів: Наявністю оффлайн майданчику. Дивіться фотографії, все в наявності. Можна купити біметалічні радіатори в будь-якій кількості. Знижки. Монтаж. Доставка. Є всі комплектуючі для обв'язки.
    Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner