27 відгуків
+380 (97) 580-66-93
+380 (95) 794-76-64
Интернет-магазин Винтек

Біметалічні радіатори для центрального опалення

Біметалічні радіатори для центрального опалення
Біметалічні радіатори (Київ) для квартири Тепло в будинку - найперше і обов'язкова вимога для комфортного життя. Серед безлічі опалювальних приладів, які пропонуються на ринках і в магазинах України є найбільш вигідними для бюджету і надійними в експлуатації вважаються біметалічні радіатори. Розглянемо, чим Біметалічні радіатори (Київ) вигідні для споживача. У нашій країні центральне опалення в містах до недавнього часу був основним. Час роботи опалювальних котелень було і залишається приблизно 6 місяців. В кінці опалювального сезону вода із системи опалення зливається і в радіаторах не залишається води. Алюмінієві і сталеві радіатори за складом металу більш схильні до корозії. Також треба враховувати, що під час запуску опалення вода надходить і заливається в системи з різною швидкістю і інтенсивністю. Якість води, що заливається залишає бажати кращого, це вода підвищеної жорсткості і неотфильтрованная. Більшість алюмінієвих радіаторів дуже чутливі до таких умов експлуатації. Алюмінієві і сталеві радіатори схильні до корозії і крім того, конструкція радіаторів не витримує гідравлічного удару. Можуть з'явитися тріщини і як наслідок радіатор може просто розірвати. Масштаби такої катастрофи важко уявити. Матеріальний збиток від експлуатації радіаторів, не рекомендованих для установки в центральній системі опалення може скласти тисячі гривень. Вибір на користь біметалічних радіаторів найбільш вигідний: По-перше, радіатор складається з двох металів, найбільш ефективних. Сталь відповідає за міцність конструкції і стійкість до корозії. Алюміній як найбільш теплопровідний матеріал, забезпечує швидку тепловіддачу радіаторів.
По-друге, ціна на біметалічні радіатори доступна, а враховуючи, що термін експлуатації таких радіаторів дуже великий, купити біметалічний радіатор означає заощадити гроші в майбутньому.
Найбільші виробники опалювальної техніки постачають в нашу країну біметалічні радіатори під торговими марками Leberg, Radiatori, Camino, Ocean, Hertz, Althermo та ін. Біметалічні радіатори чудово справляються з різноманітними проблемами центрального опалення Біметалічні радіатори, переваги в експлуатації: Радіатори розраховані на тривалий термін служби.
Біметалічні радіатори виготовлені з урахуванням експлуатації центральної системи опалення
Універсальність - радіатор підійде для установки в будь-яку систему опалення.
Теплова потужність секції біметалічного радіатора вище, ніж алюмінієвої
Міцна конструкція, сталевий каркас, використання сталевих ніпелів і хороших прокладок, які забезпечують герметичність конструкції.
Привабливий зовнішній вигляд,відмінна якість фарбування радіатора.
Біметалічні радіатори - найбільш довговічні, термін експлуатації на який вони розраховані - 25 років.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner