27 відгуків
+380 (97) 580-66-93
+380 (95) 794-76-64
Интернет-магазин Винтек

Котли тривалого горіння

Твердопаливні котли тривалого горіння
в виде галереив виде списка
Котли тривалого горіння Україна Коли вибирають котли опалення вирішальними є три чинники: вартість, ефективність і надійність. Відмінне рішення вибрати котел тривалого горіння, що працює на вугіллі і дровах. Для виготовлення корпусу і теплообмінника використовують якісну, сертифіковану котловую сталь, застосовуються передові технології виробництва. Система газоходів дозволяє забезпечити високий ККД. Великий обсяг топки максимально збільшує час горіння палива, теплообмінник максимально бере тепло продуктів згоряння, зольники також використовуються для теплообміну та очищення від залишків продукту згоряння і попелу. Камера згорання забезпечує тривалу і економну роботу на одному завантаженні і можливість завантаження дров великих розмірів. Котли тривалого горіння укомплектовані автоматикою, вентилятором (турбіною), групою безпеки. Котли тривалого горіння: відмітні особливості: Широкий ряд моделей від 10 до 400 квт
Можливість роботи на будь-якому виді палива.
Максимальна тепловіддача.
Велика опалювана площа.
Зручність і комфорт у використанні.
Оптимальне співвідношення ціни та технічних даних.
Твердопаливні котли тривалого горіння опалювальний Котел, що працює на будь-якому твердому паливі ― саме економічне рішення. Шибер або повітряна заслінка, що знаходиться в нижній дверцятах котла регулює інтенсивність горіння. Надійність, простота конструкції, доступна ціна на котел і тверде паливо ― головні переваги опалювальних котлів. Також такі котли використовуються з газовими та електричними в якості запасного і резервного. Котли тривалого горіння Київ Широкий вид моделей, у тому числі котли з плитою для приготування їжі.
Висока тепловіддача.
Відсутність складних механічних вузлів ― гарантія довговічності.
Невисока вартість.
Високі показники ККД і можливість використання різних видів палива, доступна ціна на тверде паливо дозволяють розглядати твердопаливні котли і котли тривалого горіння як альтернативу традиційним газовим котлам.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner